Prosíme pozůstalé, aby akceptovali vládní nařízení a dodrželi počet účastníků na pohřbu nebo posledním rozloučení. Od 23.11.2020 může být přítomno 20 osob. Je nařízeno mít ve vnitřních prostorách budov nasazenou roušku. Je třeba rovněž nadále dodržovat rozestupy a doporučujeme upustit od osobních kondolencí (podání ruky aj.). Doporučujeme pozůstalým, aby zvážili v rámci ochrany svého zdraví uspořádání posledního rozloučení pouze v rodinném kruhu. Do našich kanceláří se ke sjednání pohřbu dostavujte, prosíme, v počtu maximálně dvou osob. V případě umístění pozůstalých v karanténě je možná domluva telefonicky případně elektronickou formou.
"Proč máme lásky na sto let
a života tak málo?
Proč musí člověk osamět?
Už tolik lidí umíralo..."

Přehled služeb

Kompletní sjednání pohřbu

Od roku 1990 poskytujeme kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo, ale i po celé ČR a EU. Nabízíme samotnou kremaci bez obřadu, nebo kremaci s občanským či církevním rozloučením.

Více informací
Převozy zesnulých

Přepravu zesnulých provádíme chladícími klimatizovanými pohřebními vozy po celé Evropské unii. Pro převozy používáme vozy značky Cadillac, Chrysler a Mercedes Benz.

Více informací
Živá hudba

Kvalitní spolupráci nám již více než dvacet let zajišťuje několik dechových jihomoravských hudebních souborů. Živou hudbu nabízíme také v obřadních síních.

Více informací
Sociálně dostupný pohřeb

Ekonomický nebo-li sociální pohřeb je námi nabízená důstojná varianta klasického pohřbu či smutečního rozloučení s kremací za nejnižší možnou cenu.

Více informací
Pohřeb kočárem s koňmi

Na přání zajistíme provedení pohřbu klasickým pohřebním kočárem.