Provoz naší kanceláře na náměstí Svobody 16 ve Znojmě zůstává zachován. Stavební práce na objektu se našich prostor nedotýkají. Prosíme pozůstalé, aby akceptovali vládní nařízení a dodrželi povolený maximální počet účastníků na posledním rozloučení i pohřbu, který je od 10.5.2021 stanoven na 30 osob a s tím spojená další nařízení - mít ve vnitřních prostorách budov nasazený respirátor, zároveň je třeba rovněž nadále dodržovat rozestupy. Doporučujeme upustit od osobních kondolencí (podání ruky aj.). Platí i doporučení pozůstalým, aby zvážili v rámci ochrany svého zdraví uspořádání posledního rozloučení pouze v rodinném kruhu. Do našich kanceláří se ke sjednání pohřbu dostavujte, prosíme, v počtu maximálně dvou osob. V případě umístění pozůstalých v karanténě je možná domluva telefonicky případně elektronickou formou.
"Proč máme lásky na sto let
a života tak málo?
Proč musí člověk osamět?
Už tolik lidí umíralo..."

Přehled služeb

Kompletní sjednání pohřbu

Od roku 1990 poskytujeme kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo, ale i po celé ČR a EU. Nabízíme samotnou kremaci bez obřadu, nebo kremaci s občanským či církevním rozloučením.

Více informací
Převozy zesnulých

Přepravu zesnulých provádíme chladícími klimatizovanými pohřebními vozy po celé Evropské unii. Pro převozy používáme vozy značky Cadillac, Chrysler a Mercedes Benz.

Více informací
Živá hudba

Kvalitní spolupráci nám již více než dvacet let zajišťuje několik dechových jihomoravských hudebních souborů. Živou hudbu nabízíme také v obřadních síních.

Více informací
Sociálně dostupný pohřeb

Ekonomický nebo-li sociální pohřeb je námi nabízená důstojná varianta klasického pohřbu či smutečního rozloučení s kremací za nejnižší možnou cenu.

Více informací
Pohřeb kočárem s koňmi

Na přání zajistíme provedení pohřbu klasickým pohřebním kočárem.