Prosíme pozůstalé, aby akceptovali vládní nařízení a dodrželi počet účastníků na pohřbu nebo posledním rozloučení. Od 23.11.2020 může být přítomno 20 osob. Je nařízeno mít ve vnitřních prostorách budov nasazenou roušku. Je třeba rovněž nadále dodržovat rozestupy a doporučujeme upustit od osobních kondolencí (podání ruky aj.). Doporučujeme pozůstalým, aby zvážili v rámci ochrany svého zdraví uspořádání posledního rozloučení pouze v rodinném kruhu. Do našich kanceláří se ke sjednání pohřbu dostavujte, prosíme, v počtu maximálně dvou osob. V případě umístění pozůstalých v karanténě je možná domluva telefonicky případně elektronickou formou.

Uplynulé termíny obřadů

Miroslav Stehlík

Miroslav Stehlík

Rok narození: 1924

Bytem: Hluboké Mašůvky

28.11. 2020 - 14:00

kostel Hlubohé Mašůvky

Božena Hadroušková

Božena Hadroušková

Rok narození: 1925

Bytem: Rudlice

28.11. 2020 - 10:00

kostel Mikulovice

Marie Koprová

Marie Koprová

Rok narození: 1946

Bytem: Citonice

27.11. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Petr Janda

Petr Janda

Rok narození: 1946

Bytem: Moravský Krumlov

Rozloučení v rodinném kruhu

farní kostel Moravský Krumlov

Michal Zima

Michal Zima

Rok narození: 1955

Bytem: Branišovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Hostěradice

Josef Dočekal

Josef Dočekal

Rok narození: 1944

Bytem: Kyjovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Alois Janča

Alois Janča

Rok narození: 1968

Bytem: Oleksovice

24.11. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Sádlíková

Zdeňka Sádlíková

Rok narození: 1949

Bytem: Krhovice

24.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Adolf Brabec

Adolf Brabec

Rok narození: 1942

Bytem: Kyjovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Vrbová

Marie Vrbová

Rok narození: 1939

Bytem: Kašenec

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Hostěradice

Anna Baštová

Anna Baštová

Rok narození: 1940

Bytem: Trstěnice

21.11. 2020 - 14:00

kostel Trstěnice

Marie Willmannová

Marie Willmannová

Rok narození: 1947

Bytem: Hostěradice

21.11. 2020 - 11:00

kostel Hostěradice

Josef Dvořák

Josef Dvořák

Rok narození: 1960

Bytem: Strachotice-Micmanice

20.11. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Fialová

Anna Fialová

Rok narození: 1928

Bytem: Znojmo

20.11. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Miloš Zajíček

Miloš Zajíček

Rok narození: 1959

Bytem: Znojmo

20.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Gertrůda Křivánková

Gertrůda Křivánková

Rok narození: 1941

Bytem: Plaveč

19.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Doležal

Jiří Doležal

Rok narození: 1970

Bytem: Horní Břečkov

19.11. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ondřej Jelínek

Ondřej Jelínek

Rok narození: 1929

Bytem: Suchohrdly

19.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Justina Ševečková

Justina Ševečková

Rok narození: 1928

Bytem: Troskotovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Hostěradice

Stanislava Liškutinová

Stanislava Liškutinová

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

18.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Habrová

Marie Habrová

Rok narození: 1928

Bytem: Citonice

16.11. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marta Koblihová

Marta Koblihová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

16.11. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Michal Janečko

Michal Janečko

Rok narození: 1963

Bytem: Havraníky

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Oldřich Bobek

Oldřich Bobek

Rok narození: 1951

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Věra Chalupová

Věra Chalupová

Rok narození: 1931

Bytem: Plaveč

16.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

František Hanzal

František Hanzal

Rok narození: 1949

Bytem: Hluboké Mašůvky

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiřina Misařová

Jiřina Misařová

Rok narození: 1919

Bytem: Znojmo

16.11. 2020 - 10:00

kostel sv. Mikuláše Znojmo

Žofie Illková

Žofie Illková

Rok narození: 1925

Bytem: Únanov

15.11. 2020 - 14:00

kostel Únanov

Ludmila Matoušková

Ludmila Matoušková

Rok narození: 1941

Bytem: Jiřice u Miroslavi

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Hrušovany nad Jevišovkou

Marek Meister

Marek Meister

Rok narození: 2001

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Libuše Řeháková

Libuše Řeháková

Rok narození: 1924

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Pavel Tropp

Pavel Tropp

Rok narození: 1949

Bytem: Jezeřany-Maršovice

Rozloučení v rodinném kruhu

kostel Jezeřany-Maršovice

Anna Svobodová

Anna Svobodová

Rok narození: 1934

Bytem: Ratišovice

14.11. 2020 - 10:00

kostel Běhařovice

Marie Obořilová

Marie Obořilová

Rok narození: 1929

Bytem: Plaveč

13.11. 2020 - 14:00

kaple Plaveč

Dalibor Barák

Dalibor Barák

Rok narození: 1960

Bytem: Znojmo

12.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Bohumila Böhmová

Bohumila Böhmová

Rok narození: 1925

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Z

Vladimíra Rolníková

Vladimíra Rolníková

Rok narození: 1957

Bytem: Křidlůvky

10.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Rudolf Poliak

Rudolf Poliak

Rok narození: 1939

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Horáková

Anna Horáková

Rok narození: 1928

Bytem: Micmanice

9.11. 2020 - 14:00

kostel Mistřín

Jiřina Rožnovská

Jiřina Rožnovská

Rok narození: 1929

Bytem: Dobšice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Anežka Gajdošová

Anežka Gajdošová

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Růžena Čermáková

Růžena Čermáková

Rok narození: 1931

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Pokorný Jiří

Pokorný Jiří

Rok narození: 1958

Bytem: Prosiměřice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Vojtěch Samko

Vojtěch Samko

Rok narození: 1961

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Vladimír Vlček

Vladimír Vlček

Rok narození: 1955

Bytem: Vranov nad Dyjí

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Květoslava Valenová

Květoslava Valenová

Rok narození: 1932

Bytem: Těšetice

Rozloučení v rodinném kruhu

kostel Těšetice

Stanislava Votrubcová

Stanislava Votrubcová

Rok narození: 1929

Bytem: Jevišovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Kašpar

Jan Kašpar

Rok narození: 1951

Bytem: Přímětice

6.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Stanislav Čurda

Stanislav Čurda

Rok narození: 1946

Bytem: Dobšice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Surák

Zdeněk Surák

Rok narození: 1952

Bytem: Tavíkovice

4.11. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Leitnerová

Jarmila Leitnerová

Rok narození: 1955

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

František Prčík

František Prčík

Rok narození: 1929

Bytem: Krhovice

4.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Boháč

Jiří Boháč

Rok narození: 1937

Bytem: Oblekovice

3.11. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Wilhelm Arbeiter

Wilhelm Arbeiter

Rok narození: 1943

Bytem: Tasovice

3.11. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ludmila Trávníčková

Ludmila Trávníčková

Rok narození: 1961

Bytem: Únanov

3.11. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Alois Abrahám

Alois Abrahám

Rok narození: 1937

Bytem: Dolní Dubňany

2.11. 2020 - 10:00

kostel Dolní Dubňany

Marie Muchová

Marie Muchová

Rok narození: 1942

Bytem: Zátiší

31.10. 2020 - 15:00

kostel Vranov nad dyjí

Anna Idrná

Anna Idrná

Rok narození: 1934

Bytem: Kyjovice

31.10. 2020 - 13:00

kostel Žerotice

Růžena Stanislavová

Růžena Stanislavová

Rok narození: 1935

Bytem: Mikulovice

31.10. 2020 - 10:00

kostel Mikulovice

Ing. Viktor Lapeš

Ing. Viktor Lapeš

Rok narození: 1935

30.10. 2020 - 15:00

kostel Horní Kounice

Eva Kostrejová

Eva Kostrejová

Rok narození: 1946

Bytem: Čížov

30.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Václav Heler

Václav Heler

Rok narození: 1945

Bytem: Branišovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Hostěradice

Rudolf Stehlík

Rudolf Stehlík

Rok narození: 1930

Bytem: Dyjákovice

30.10. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Drábková

Zdeňka Drábková

Rok narození: 1936

Bytem: Tasovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Růžena Chromá

Růžena Chromá

Rok narození: 1936

Bytem: Bojanovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Vlasta Gazdová

Vlasta Gazdová

Rok narození: 1927

Bytem: Hrádek

29.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Růžena Chromá

Růžena Chromá

Rok narození: 1936

Bytem: Bojanovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. Jana Skřipská

Mgr. Jana Skřipská

Rok narození: 1942

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Hubert Nedvěd

Hubert Nedvěd

Rok narození: 1939

Bytem: Znojmo

26.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Květoslava Lavingerová

Květoslava Lavingerová

Rok narození: 1927

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Kučeřík

Jaroslav Kučeřík

Rok narození: 1951

Bytem: Znojmo

26.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Blažek

Josef Blažek

Rok narození: 1953

Bytem: Výrovice

24.10. 2020 - 14:00

kostel Mikulovice

Irena Šlapanská

Irena Šlapanská

Rok narození: 1935

Bytem: Rakšice

24.10. 2020 - 14:00

kostel Rakšice

Václav Jelínek

Václav Jelínek

Rok narození: 1951

Bytem: Běhařovice

23.10. 2020 - 14:00

kostel Běhařovice

Hana Jandová

Hana Jandová

Rok narození: 1949

Bytem: Moravský Krumlov

Rozloučení v rodinném kruhu

farní kostel Moravský Krumlov

Eva Vaňková

Eva Vaňková

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

23.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Pavel Bolf

Pavel Bolf

Rok narození: 1986

Bytem: Hrádek

23.10. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Prodělal

Jiří Prodělal

Rok narození: 1941

Bytem: Rozkoš

23.10. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Jevišovice

Marie Králová

Marie Králová

Rok narození: 1938

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Mária Pobišová

Mária Pobišová

Rok narození: 1923

Bytem: Dobšice

22.10. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

František Houšť

František Houšť

Rok narození: 1942

Bytem: Tasovice

21.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Radovan Sedláček

Radovan Sedláček

Rok narození: 1949

Bytem: Hradiště

20.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Sobotková

Marie Sobotková

Rok narození: 1939

Bytem: Oleksovičky

20.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Drahomír Trojan

Drahomír Trojan

Rok narození: 1927

Bytem: Štítary

19.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Přichystalová

Marie Přichystalová

Rok narození: 1923

Bytem: Hluboké Mašůvky

17.10. 2020 - 14:00

kostel Hluboké Mašůvky

Marie Stará

Marie Stará

Rok narození: 1930

Bytem: Přímětice

Rozloučení v rodinném kruhu

kaple Přímětice

Josef Doležal

Josef Doležal

Rok narození: 1930

Bytem: Slatina

17.10. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Jevišovice

Terezie Sedlářová

Terezie Sedlářová

Rok narození: 1928

Bytem: Uherčice

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Miroslav Houska

Miroslav Houska

Rok narození: 1945

Bytem: Znojmo

16.10. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Petr Alexa

Petr Alexa

Rok narození: 1984

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Smolík

Jaroslav Smolík

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

15.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Evžen Procházka

Evžen Procházka

Rok narození: 1928

Bytem: Znojmo

15.10. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jana Zezulková

Jana Zezulková

Rok narození: 1947

Bytem: Dobšice

15.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Adolf Bartoš

Adolf Bartoš

Rok narození: 1933

Bytem: Jevišovice

14.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Pacíková

Anna Pacíková

Rok narození: 1930

Bytem: Křidlůvky

9.10. 2020 - 14:00

kostel Hrádek

Jan Čepera

Jan Čepera

Rok narození: 1952

Bytem: Znojmo

9.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Věra Kroupová

Věra Kroupová

Rok narození: 1930

Bytem: Znojmo

9.10. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Moravec

Jiří Moravec

Rok narození: 1932

Bytem: Dyje

9.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Helena Müllerová

Helena Müllerová

Rok narození: 1944

Bytem: Tasovice

8.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Dušková

Marie Dušková

Rok narození: 1941

Bytem: Mašovice

8.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Hana Šprenclová

Hana Šprenclová

Rok narození: 1952

Bytem: Bantice

8.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Petr Líbal

Petr Líbal

Rok narození: 1951

Bytem: Šumná

7.10. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Libuše Tomanová

Libuše Tomanová

Rok narození: 1931

Bytem: Lukov

3.10. 2020 - 13:00

kostel Lukov

Antonín Turek

Antonín Turek

Rok narození: 1938

Bytem: Hevlín

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Kurt Doubek

Kurt Doubek

Rok narození: 1942

Bytem: Znojmo

2.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Vogal

Jan Vogal

Rok narození: 1934

Bytem: Kuchařovice

2.10. 2020 - 14:00

kostel Kuchařovice

Mgr. Jana Skřipská

Mgr. Jana Skřipská

Bytem: 1942

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Prustoměrská

Jarmila Prustoměrská

Rok narození: 1963

Bytem: Bohutice

2.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Martin Augustin

Martin Augustin

Rok narození: 1972

Bytem: Hnanice

1.10. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Petr Pešík

Petr Pešík

Rok narození: 1953

Bytem: Tavíkovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Božena Kratochvílová

Božena Kratochvílová

Rok narození: 1938

Bytem: Hodonice

1.10. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Michal Svitok

Michal Svitok

Rok narození: 1942

Bytem: Dyje

29.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vladimír Franěk

Vladimír Franěk

Rok narození: 1951

Bytem: Džbánice

26.9. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Vémyslice

Stanislav Martinec

Stanislav Martinec

Rok narození: 1960

Bytem: Hrádek

25.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Macinka

Jan Macinka

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

24.9. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Františka Beranová

Františka Beranová

Rok narození: 1940

Bytem: Jiřice u Miroslavi

19.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Ladislava Karasová

Ladislava Karasová

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

18.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jitka Kubíková

Jitka Kubíková

Rok narození: 1952

Bytem: Znojmo

16.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Katarina Havelová

Katarina Havelová

Rok narození: 1926

Bytem: Dyjákovičky

16.9. 2020 - 14:00

kostel Dyjákovičky

Stanislav Nováček

Stanislav Nováček

Rok narození: 1929

Bytem: Znojmo

15.9. 2020 - 13:00

hřbitov Znojmo

Věra Tomancová

Věra Tomancová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

kostel Přímětice

Julie Rožnovská

Julie Rožnovská

Rok narození: 1926

Bytem: Krhovice

14.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Růžena Grossová

Růžena Grossová

Rok narození: 1935

Bytem: Výrovice

14.9. 2020 - 14:00

kostel Mikulovice

Winfried Puchegger

Winfried Puchegger

Rok narození: 1942

Bytem: Přímětice

14.9. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Martínek

Jan Martínek

Rok narození: 1953

Bytem: Hodonice

Rozloučení v rodinném kruhu

Z

Jiřina Pijáčková

Jiřina Pijáčková

Rok narození: 1950

Bytem: Mackovice

12.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Hrušovany nad Jevišovkou

Pavel Buršík

Pavel Buršík

Rok narození: 1967

Bytem: Kuchařovice

11.9. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Stanislav Bouzek

Stanislav Bouzek

Rok narození: 1947

Bytem: Znojmo

10.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Horák

Josef Horák

Rok narození: 1948

Bytem: Miroslav

9.9. 2020 - 10:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Josef Kusák

Josef Kusák

Rok narození: 1946

Bytem: Přímětice

7.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. Karel Neuwirth

Mgr. Karel Neuwirth

Rok narození: 1939

Bytem: Znojmo

7.9. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Škrlová

Marie Škrlová

Rok narození: 1925

Bytem: Jezeřany-Maršovice

5.9. 2020 - 10:00

Jezeřany-Maršovice

Otakar Trnka

Otakar Trnka

Rok narození: 1951

Bytem: Hnanice

4.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Štěpánka Buchtová

Štěpánka Buchtová

Rok narození: 1933

Bytem: Horní Dunajovice

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Petr Mlázovský

Petr Mlázovský

Rok narození: 1935

Bytem: Znojmo

4.9. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Gertruda Honzová

Gertruda Honzová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

4.9. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Janík

Jiří Janík

Rok narození: 1957

Bytem: Přímětice

2.9. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Květoslava Ambrozková

Květoslava Ambrozková

Rok narození: 1941

Bytem: Znojmo

2.9. 2020 - 12:00

kostel sv. Mikuláše Znojmo

Josef Brychta

Josef Brychta

Rok narození: 1925

Bytem: Moravský Krumlov

Rozloučení v rodinném kruhu

Brno

Josef Svoboda

Josef Svoboda

Rok narození: 1951

Bytem: Jaroslavice

31.8. 2020 - 15:00

smuteční obřadní síň Jaroslavice

Anna Bindrová

Anna Bindrová

Rok narození: 1943

Bytem: Křepice

31.8. 2020 - 14:00

kostel Běhařovice

Karel Beil

Karel Beil

Rok narození: 1943

Bytem: Únanov

28.8. 2020 - 14:00

kostel Únanov

MUDr. Marta Texlová

MUDr. Marta Texlová

Rok narození: 1951

Bytem: Vranov nad Dyjí

27.8. 2020 - 14:00

kostel Vranov nad Dyjí

Antonín Bezunk

Antonín Bezunk

Rok narození: 1937

Bytem: Znojmo

26.8. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ladislav Čech

Ladislav Čech

Rok narození: 1950

Bytem: Valtrovice

24.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vlasta Fousková

Vlasta Fousková

Rok narození: 1939

Bytem: DD Božice

18.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josefa Doležalová

Josefa Doležalová

Rok narození: 1933

Bytem: Slatina

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Ing. Ladislav Krejča

Ing. Ladislav Krejča

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Mikuláš Salva

Mikuláš Salva

Rok narození: 1942

Bytem: Podmolí

17.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Emil Kolařík

Emil Kolařík

Rok narození: 1933

Bytem: Strachotice

14.8. 2020 - 15:00

kostel Strachotice

Alena Laubová

Alena Laubová

Rok narození: 1945

Bytem: Dolenice

14.8. 2020 - 11:30

smuteční obřadní síň Hostěradice

Marie Rysová

Marie Rysová

Rok narození: 1932

Bytem: Jiřice u Miroslavi

Rozloučení v rodinném kruhu

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Etelka Polášková

Etelka Polášková

Rok narození: 1948

Bytem: Znojmo

13.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Ladislav Krejča

Ing. Ladislav Krejča

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Josef Pavelka

Josef Pavelka

Rok narození: 1932

Bytem: Křídlůvky

11.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Božena Pelánová

Božena Pelánová

Rok narození: 1948

Bytem: Tavíkovice

11.8. 2020 - 14:00

kostel Běhařovice

Slávka Marková

Slávka Marková

Rok narození: 1930

Bytem: Miroslav

10.8. 2020 - 15:00

římskokatolický kostel v Miroslavi

Anežka Plechatá

Anežka Plechatá

Rok narození: 1933

Rozloučení v rodinném kruhu

kostel Oleksovice

Otakar Trochta

Otakar Trochta

Rok narození: 1948

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Hildegarda Souralová

Hildegarda Souralová

Rok narození: 1927

Bytem: Miroslav

8.8. 2020 - 14:00

Miroslav, římskokatolický kostel

Mária Motlová

Mária Motlová

Rok narození: 1938

Bytem: Únanov

7.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Novotná

Anna Novotná

Rok narození: 1940

Bytem: Želetice 19

7.8. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vladimíra Weidenthalerová

Vladimíra Weidenthalerová

Rok narození: 1947

Bytem: Přímětice

7.8. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Blažena Peřinová

Blažena Peřinová

Rok narození: 1937

Bytem: Moravský Krumlov

5.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Vémyslice

Marie Bulínová

Marie Bulínová

Rok narození: 1948

Bytem: Únanov

5.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. Jana Skoumalová

Mgr. Jana Skoumalová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

4.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Danielová

Jarmila Danielová

Rok narození: 1927

Bytem: Višňové

31.7. 2020 - 15:00

kostel Višňové

Marie Cagalová

Marie Cagalová

Rok narození: 1941

Bytem: Znojmo

31.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Eva Benáčková

Eva Benáčková

Rok narození: 1950

Bytem: Dyjákovice

31.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. František Mittner

Mgr. František Mittner

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

29.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaromír Melichárek

Jaromír Melichárek

Rok narození: 1957

Bytem: Znojmo

28.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Novotná

Jarmila Novotná

Rok narození: 1929

Bytem: Znojmo

27.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Tikovský

Zdeněk Tikovský

Rok narození: 1970

Bytem: Dolenice

Rozloučení v rodinném kruhu

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Jan Hazucha

Jan Hazucha

Rok narození: 1933

Bytem: Hrabětice

25.7. 2020 - 11:00

kostel Valtrovice

Anna Vodicová

Anna Vodicová

Rok narození: 1924

Bytem: Znojmo

24.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Illková

Anna Illková

Rok narození: 1949

Bytem: Horní Kounice

24.7. 2020 - 14:00

kostel Horní Kounice

Růžena Foučková

Růžena Foučková

Rok narození: 1940

Bytem: Hradište

23.7. 2020 - 15:00

pohřeb Hradište

Stanislav Bašta

Stanislav Bašta

Rok narození: 1952

Bytem: Brno

22.7. 2020 - 14:00

kaple sv. Víta Skalice

Josef Pojer

Josef Pojer

Rok narození: 1939

Bytem: Oblekovická

20.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anežka Dočekalová

Anežka Dočekalová

Rok narození: 1943

Bytem: Hluboké Mašůvky

18.7. 2020 - 15:00

kostel Hluboké Mašůvky

Jana Miklová

Jana Miklová

Rok narození: 1967

Bytem: Miroslav

18.7. 2020 - 14:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Anna Soukupová

Anna Soukupová

Rok narození: 1938

Bytem: Vratěnín

18.7. 2020 - 11:00

kostel Vratěnín

Drahomíra Němcová

Drahomíra Němcová

Rok narození: 1927

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Milan Tunka

Milan Tunka

Rok narození: 1952

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marta Novotná

Marta Novotná

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Jiří Uttendorfský

Jiří Uttendorfský

Rok narození: 1979

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Grobarčíková

Marie Grobarčíková

Rok narození: 1937

Bytem: Vrbovec

16.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Ungr

Jiří Ungr

Rok narození: 1943

Bytem: Olbramovice

15.7. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Vémyslice

Petr Čermák

Petr Čermák

Rok narození: 1949

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Jaroslav Charvát

Jaroslav Charvát

Rok narození: 1927

Bytem: Plaveč

13.7. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Antonín Kubík

Ing. Antonín Kubík

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Růžena Vaňková

Růžena Vaňková

Rok narození: 1925

Bytem: Bojanovice

11.7. 2020 - 14:00

kostel Bojanovice

Marie Ludvíková

Marie Ludvíková

Rok narození: 1938

Bytem: Žerotice

11.7. 2020 - 14:00

kostel Žerotice

Tomáš Hlavinka

Tomáš Hlavinka

Rok narození: 1931

Bytem: Práče

9.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Františka Bauerová

Františka Bauerová

Rok narození: 1938

Bytem: Znojmo

7.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Eva Šupková

Eva Šupková

Rok narození: 1954

Bytem: Černín

7.7. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Olga Dominici

Olga Dominici

Rok narození: 1964

Bytem: Přímětice

7.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Emilie Nahodilová

Emilie Nahodilová

Rok narození: 1930

Bytem: Mikulovice

4.7. 2020 - 11:00

kostel Mikulovice

Ludmila Melicharová

Ludmila Melicharová

Rok narození: 1924

Bytem: Přímětice

3.7. 2020 - 11:00

krematorium Jihlava

František Moravec

František Moravec

Rok narození: 1947

Bytem: Znojmo

3.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ivana Tichá

Ivana Tichá

Rok narození: 1966

Bytem: Hodonice

2.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Vlk

Josef Vlk

Rok narození: 1930

Bytem: Plaveč

2.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Karel Pitour

Karel Pitour

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

1.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Květoslava Mikulášková

Květoslava Mikulášková

Rok narození: 1926

Bytem: Horní Břečkov

29.6. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Slavíková

Marie Slavíková

Rok narození: 1922

Bytem: Jezeřany-Maršovice

27.6. 2020 - 14:00

Jezeřany-Maršovice

Marta Jedličková

Marta Jedličková

Rok narození: 1944

Bytem: Višňové

27.6. 2020 - 10:00

kostel Višňové

Josef Křepela

Josef Křepela

Rok narození: 1937

Bytem: Skalice

26.6. 2020 - 14:00

Skalice

Jiří Prycl

Jiří Prycl

Rok narození: 1948

Bytem: Znojmo

26.6. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Ivan Dvořák

Ing. Ivan Dvořák

Rok narození: 1941

Bytem: Znojmo

22.6. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Gajdušek

Jaroslav Gajdušek

Rok narození: 1957

Bytem: Znojmo

22.6. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Pávová

Marie Pávová

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

19.6. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Luděk Neumann

Luděk Neumann

Rok narození: 1951

Bytem: Znojmo

19.6. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Stanislava Pospíšilová

Stanislava Pospíšilová

Rok narození: 1964

Bytem: Znojmo

15.6. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Valášek

Jaroslav Valášek

Rok narození: 1938

Bytem: Únanov

13.6. 2020 - 13:00

kostel Únanov

Ludmila Jelínková

Ludmila Jelínková

Rok narození: 1929

Bytem: Rudlice

13.6. 2020 - 11:00

kostel Mikulovice

Marie Přibylová

Marie Přibylová

Rok narození: 1949

Bytem: Bělčovice

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Jana Součková

Jana Součková

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

12.6. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marta Kamenická

Marta Kamenická

Rok narození: 1945

Bytem: Křídlůvky

12.6. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. Emil Adam

Mgr. Emil Adam

Rok narození: 1930

Bytem: Dobšice

12.6. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Nikolas Dimasis

Nikolas Dimasis

Rok narození: 1943

Bytem: Miroslav

10.6. 2020 - 13:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Alena Nováková

Alena Nováková

Rok narození: 1933

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Viera Horáková

Viera Horáková

Rok narození: 1940

Bytem: Znojmo

5.6. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Šmerdová

Marie Šmerdová

Rok narození: 1951

Bytem: Hnízdo

5.6. 2020 - 11:00

kostel Dyjákovičky

Naděžda Dvořáková

Naděžda Dvořáková

Rok narození: 1930

Bytem: Znojmo

4.6. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Kašpar

Josef Kašpar

Rok narození: 1963

Bytem: Citonice

30.5. 2020 - 14:00

kostel Citonice

Marcela Dusíková

Marcela Dusíková

Rok narození: 1964

Bytem: Znojmo

29.5. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Francová

Marie Francová

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

29.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Jaroslav Ušiak

Ing. Jaroslav Ušiak

Rok narození: 1957

Bytem: Vratěnín

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Jiří Opluštil

Jiří Opluštil

Rok narození: 1932

Bytem: Troskotovice

28.5. 2020 - 12:30

smuteční síň krematoria v Brně

Marie Dočekalová

Marie Dočekalová

Rok narození: 1932

Bytem: Tvořihráz

28.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Stanislav Kolařík

Stanislav Kolařík

Rok narození: 1949

Bytem: Znojmo

27.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ludmila Benešovská

Ludmila Benešovská

Rok narození: 1939

Bytem: Tasovice

26.5. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Doležal

Josef Doležal

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

26.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslava Fialová

Jaroslava Fialová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

25.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Lubomír Petrovský

Lubomír Petrovský

Rok narození: 1964

Bytem: Branišovice

23.5. 2020 - 14:00

Branišovice

Anastazie Novotná

Anastazie Novotná

Rok narození: 1934

22.5. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Stanislav Juračka

Stanislav Juračka

Rok narození: 1978

Bytem: Chvalovice

21.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Karel Martinák

Karel Martinák

Rok narození: 1950

Bytem: Dyjákovičky

16.5. 2020 - 14:00

hřbitov Dyjákovičky

Zdenka Pezová

Zdenka Pezová

Rok narození: 1946

Bytem: Dyjákovice

16.5. 2020 - 14:00

hřbitov Dyjákovice

Marie Adamová

Marie Adamová

Rok narození: 1932

Bytem: Bítov

15.5. 2020 - 14:00

kostel Bítov

Petr Žák

Petr Žák

Rok narození: 1944

15.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Miroslav Morávek

Miroslav Morávek

Rok narození: 1935

Bytem: Micmanice

14.5. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Bedřiška Doválelová

Bedřiška Doválelová

Rok narození: 1959

Bytem: Nový Šaldorf

14.5. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Václav Přibyl

Václav Přibyl

Rok narození: 1948

Bytem: DD Jevišovice

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Anna Suchá

Anna Suchá

Rok narození: 1947

Bytem: Přímětice

9.5. 2020 - 14:00

kostel Přímětice

Josef Kuldán

Josef Kuldán

Rok narození: 1946

Bytem: Křepice

9.5. 2020 - 09:30

kostel Běhařovice

Ladislav Švec

Ladislav Švec

Rok narození: 1954

Bytem: Dyjákovice

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Ladislav Šafařík

Ladislav Šafařík

Rok narození: 1929

Bytem: DD Jevišovice

6.5. 2020 - 11:15

kostel Pavlice

František Lavinger

František Lavinger

Rok narození: 1942

Bytem: Tavíkovice

30.4. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Emílie Adámková

Emílie Adámková

Rok narození: 1955

Bytem: Nový Šaldorf-Sedlešovice

30.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Věra Dufková

Věra Dufková

Rok narození: 1940

Bytem: Kuchařovice

29.4. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Františka Fučíková

Františka Fučíková

Rok narození: 1921

Bytem: Znojmo

29.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiřina Azorová

Jiřina Azorová

Rok narození: 1984

Bytem: Jaroslavice

24.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Heimlichová

Marie Heimlichová

Rok narození: 1932

Bytem: Tvořihráz

24.4. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Olga Pitrmanová

Ing. Olga Pitrmanová

Rok narození: 1943

Bytem: Miroslav

22.4. 2020 - 14:00

římskokatolický kostel Miroslav

Petr Křepela

Petr Křepela

Rok narození: 1945

Bytem: Skalice

20.4. 2020 - 15:00

Skalice hřbitov

Vlasta Málková

Vlasta Málková

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

smuteční obřadní síň Znojmo

Pavel Klempa

Pavel Klempa

Rok narození: 1955

Bytem: Mramotice

20.4. 2020 - 10:00

1955

Zdeňka Horáková

Zdeňka Horáková

Rok narození: 1940

Bytem: Dyje

18.4. 2020 - 14:00

kostel Dyje

Rudolf Růžička

Rudolf Růžička

Rok narození: 1939

Bytem: Miroslav

18.4. 2020 - 13:00

Miroslav římskokatolický kostel

Marie Boudná

Marie Boudná

Rok narození: 1939

Bytem: Chvalovice

16.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Moravec

Jaroslav Moravec

Rok narození: 1930

Bytem: Znojmo

14.4. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Miroslav Slonek

Miroslav Slonek

Rok narození: 1949

Bytem: Hluboké Mašůvky

14.4. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Pešová

Marie Pešová

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

14.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Milan Poliak

Milan Poliak

Rok narození: 1949

Bytem: Přímětice

14.4. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaromír Kovářík

Jaromír Kovářík

Rok narození: 1945

Bytem: Pavlice

12.4. 2020 - 10:00

kostel Pavlice

Zdeňka Grusová

Zdeňka Grusová

Rok narození: 1942

Bytem: Znojmo

9.4. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

František Pláněk

František Pláněk

Rok narození: 1940

Bytem: Hradiště

8.4. 2020 - 15:00

kostel Hradiště

Věra Schlápotová

Věra Schlápotová

Rok narození: 1963

Bytem: Zálesí

8.4. 2020 - 13:00

kostel Štítary

Josef Odehnal

Josef Odehnal

Rok narození: 1932

Bytem: Tvořihráz

8.4. 2020 - 11:00

kostel Žerotice

Jana Zajíčková

Jana Zajíčková

Rok narození: 1936

Bytem: Znojmo

6.4. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Pavel Vybíral

Pavel Vybíral

Rok narození: 1972

Bytem: Únanov

4.4. 2020 - 14:00

kostel Únanov

František Černý

František Černý

Rok narození: 1952

Bytem: Dyjákovice

4.4. 2020 - 14:00

kostel Dyjákovice

Mgr. Zdena Plačková

Mgr. Zdena Plačková

Bytem: Znojmo

3.4. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Oherová

Marie Oherová

Rok narození: 1939

Bytem: Přímětice

3.4. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Naděžda Chmelařová

Naděžda Chmelařová

Rok narození: 1954

Bytem: Šatov

2.4. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Čírtková

Jarmila Čírtková

Rok narození: 1938

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Marie Mašková

Marie Mašková

Rok narození: 1936

Bytem: Dolenice

Rozloučení v rodinném kruhu

Jiřice u Miroslavi

Marie Vogallová

Marie Vogallová

Rok narození: 1961

Bytem: Kuchařovice

27.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Andělka Veselá

Andělka Veselá

Rok narození: 1920

Bytem: Vranov nad Dyjí

27.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Turková

Zdeňka Turková

Rok narození: 1937

Bytem: Šumná

27.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vlastimil Storač

Vlastimil Storač

Rok narození: 1949

Bytem: Moravský Krumlov

Rozloučení v rodinném kruhu

Moravský Krumlov

Jan Pelech

Jan Pelech

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

23.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

František Hobza

František Hobza

Rok narození: 1951

Bytem: Oblekovice

20.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Karol Bartovič

Karol Bartovič

Rok narození: 1941

Bytem: Konice

20.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Aloisie Radová

Aloisie Radová

Rok narození: 1936

Bytem: Horní Dunajovice

20.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Antonín Blažek

Antonín Blažek

Rok narození: 1941

Bytem: Strachotice

19.3. 2020 - 14:00

kostel Strachotice

Vladislav Bulín

Vladislav Bulín

Rok narození: 1923

Bytem: Znojmo

19.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ludmila Zajícová

Ludmila Zajícová

Rok narození: 1933

Bytem: Znojmo

16.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Kristina Veselá

Kristina Veselá

Rok narození: 1934

Bytem: Plaveč

14.3. 2020 - 13:00

kostel Želetice

Růžena Démková

Růžena Démková

Rok narození: 1937

Bytem: Trnové Pole, DD Skalice

14.3. 2020 - 11:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Bohumil Worbis

Bohumil Worbis

Rok narození: 1937

Bytem: Těšetice

14.3. 2020 - 11:00

kostel Těšetice

Antonín Durajka

Antonín Durajka

Rok narození: 1947

Bytem: Starý Petřín

13.3. 2020 - 13:00

kostel Starý Petřín

Jaroslav Šik

Jaroslav Šik

Rok narození: 1982

Bytem: Hevlín

13.3. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Hrušovany

Anna Březinová

Anna Březinová

Rok narození: 1928

Bytem: Želetice

13.3. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Blaha

Jaroslav Blaha

Rok narození: 1943

Bytem: Běhařovice

12.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Libuše Řeháková

Libuše Řeháková

Rok narození: 1958

Bytem: Znojmo

10.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Procházka

Zdeněk Procházka

Rok narození: 1949

Bytem: Lančov

9.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Husták

Josef Husták

Rok narození: 1936

Bytem: Moravský Krumlov

7.3. 2020 - 15:00

farní kostel Moravský Krumlov

Bohumil Hebnar

Bohumil Hebnar

Rok narození: 1934

Bytem: Letonice

7.3. 2020 - 14:00

kostel Přímětice

Miroslav Hrubý

Miroslav Hrubý

Rok narození: 1952

Bytem: Miroslav

7.3. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Miroslav

Josef Pacík

Josef Pacík

Rok narození: 1934

Bytem: Valtrovice

6.3. 2020 - 14:30

dům smutku Valtrovice

Josef Trochta

Josef Trochta

Rok narození: 1941

Bytem: Práče

6.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Miklovicz

Jan Miklovicz

Rok narození: 1959

Bytem: Suchohrdly u Miroslavi

5.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Marie Altenburgerová

Marie Altenburgerová

Rok narození: 1930

Bytem: Olbramkostel

5.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Blažena Dufková

Blažena Dufková

Rok narození: 1935

Bytem: Vítonice

5.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Milena Jurková

Milena Jurková

Rok narození: 1923

Bytem: Brno

4.3. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Miroslavské Knínice

Miroslav Zbořil

Miroslav Zbořil

Rok narození: 1964

Bytem: Hodonice

29.2. 2020 - 10:00

kostel Hodonice

Michal Juráček

Michal Juráček

Rok narození: 2016

Bytem: Loděnice

28.2. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Cvrčovice

Jaroslav Šmarda

Jaroslav Šmarda

Rok narození: 1931

Bytem: Znojmo

28.2. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Drahomíra Kocábová

Drahomíra Kocábová

Rok narození: 1925

Bytem: Budkovice

28.2. 2020 - 11:45

smuteční síň krematoria Brno

Jiří Čech

Jiří Čech

Rok narození: 1963

Bytem: Jiřice u Moravských Budějovic

28.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zbyněk Oliva

Zbyněk Oliva

Rok narození: 1939

Bytem: Miroslavské Knínice

27.2. 2020 - 14:00

římskokatolický kostel Miroslavské Knínice

Ondřej Štefan

Ondřej Štefan

Rok narození: 1949

Bytem: Jevišovice

24.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Libuše Špillarová

Libuše Špillarová

Rok narození: 1957

Bytem: Hodonice

22.2. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Božice

Miroslav Loprais

Miroslav Loprais

Rok narození: 1947

Bytem: Znojmo

21.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jozef Kučera

Jozef Kučera

Rok narození: 1928

Bytem: Šatov

21.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

MUDr. Bohumila Třímalová

MUDr. Bohumila Třímalová

Rok narození: 1927

Bytem: Znojmo

20.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Kalina

Josef Kalina

Rok narození: 1946

20.2. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Emil Šimša

Emil Šimša

Rok narození: 1933

Bytem: Miroslav

19.2. 2020 - 14:00

evangelický kostel Miroslav

Ludmila Smrčková

Ludmila Smrčková

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

19.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Václav Stehno

Václav Stehno

Rok narození: 1939

Bytem: Hostěradice-Míšovice

15.2. 2020 - 14:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Jiřina Koňariková

Jiřina Koňariková

Rok narození: 1952

Bytem: Jaroslavice

15.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Jaroslavice

Jaroslav Gryč

Jaroslav Gryč

Rok narození: 1955

Bytem: Znojmo

14.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Uherková

Marie Uherková

Rok narození: 1937

13.2. 2020 - 14:00

Jiřice u Miroslavi, kostel

Zdeněk Marek

Zdeněk Marek

Rok narození: 1968

Bytem: Hodonice

13.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Möllerová

Marie Möllerová

Rok narození: 1937

Bytem: Jezeřany-Maršovice

10.2. 2020 - 11:45

krematorium Brno

Oldřich Smutný

Oldřich Smutný

Rok narození: 1947

Bytem: Miroslav

8.2. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Františka Kabilková

Františka Kabilková

Rok narození: 1928

Bytem: Citonice

8.2. 2020 - 13:00

kostel Citonice

Václav Částek

Václav Částek

Rok narození: 1934

Bytem: Jevišovice

8.2. 2020 - 11:00

kostel Jevišovice

Jozef Števica

Jozef Števica

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

7.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Bedřich Drtílek

Bedřich Drtílek

Rok narození: 1940

Bytem: Moravský Krumlov

7.2. 2020 - 13:00

Ivančice, smuteční obřadní síň

Jan Havlíček

Jan Havlíček

Rok narození: 1948

Bytem: Višňové

4.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Kleinhampl

Jiří Kleinhampl

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

4.2. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vratislav Černý

Vratislav Černý

Rok narození: 1947

Bytem: Ivančice

1.2. 2020 - 10:00

Ivančice, smuteční obřadní síň

Ing. Jan Pelech

Ing. Jan Pelech

Rok narození: 1958

Bytem: Znojmo

31.1. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Leopold Slováček

Leopold Slováček

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

29.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Miloš Boudný

Miloš Boudný

Rok narození: 1942

Bytem: Hodonice

27.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Karel Mikyšek

Ing. Karel Mikyšek

Rok narození: 1947

Bytem: Miroslav

25.1. 2020 - 14:00

Miroslav, evangelický kostel

Patrik Kolenčík

Patrik Kolenčík

Rok narození: 1980

Bytem: Jaroslavice

24.1. 2020 - 14:00

obřadní síň Jaroslavice

Josef Šalomon

Josef Šalomon

Rok narození: 1933

Bytem: Plenkovice

24.1. 2020 - 10:00

kostel Plenkovice

Helena Stehlíková

Helena Stehlíková

Rok narození: 1929

Bytem: Znojmo

23.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síń Znojmo

Jarmila Honová

Jarmila Honová

Rok narození: 1945

Bytem: Znojmo

23.1. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Budaj

Zdeněk Budaj

Rok narození: 1958

Bytem: Našiměřice

11.1. 2020 - 14:00

Našiměřice

Mgr. Josef Válek

Mgr. Josef Válek

Rok narození: 1931

3.1. 2020 - 10:00

Hustopeče u Brna, smuteční obřadní síň

Antonín Dušek

Antonín Dušek

30.12. 2019 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Bořilová

Zdeňka Bořilová

30.12. 2019 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo