OZNAMUJEME, ŽE PROVOZ VŠECH NAŠICH KANCELÁŘÍ ZŮSTÁVÁ ZACHOVÁN I V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU.

Uplynulé termíny obřadů

Naděžda Chmelařová

Naděžda Chmelařová

Rok narození: 1954

Bytem: Šatov

2.4. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Čírtková

Jarmila Čírtková

Rok narození: 1938

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Marie Mašková

Marie Mašková

Rok narození: 1936

Bytem: Dolenice

Rozloučení v rodinném kruhu

Jiřice u Miroslavi

Marie Vogallová

Marie Vogallová

Rok narození: 1961

Bytem: Kuchařovice

27.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Andělka Veselá

Andělka Veselá

Rok narození: 1920

Bytem: Vranov nad Dyjí

27.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Turková

Zdeňka Turková

Rok narození: 1937

Bytem: Šumná

27.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vlastimil Storač

Vlastimil Storač

Rok narození: 1949

Bytem: Moravský Krumlov

Rozloučení v rodinném kruhu

Moravský Krumlov

Jan Pelech

Jan Pelech

Rok narození: 1934

Bytem: Znojmo

23.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

František Hobza

František Hobza

Rok narození: 1951

Bytem: Oblekovice

20.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Karol Bartovič

Karol Bartovič

Rok narození: 1941

Bytem: Konice

20.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Aloisie Radová

Aloisie Radová

Rok narození: 1936

Bytem: Horní Dunajovice

20.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Antonín Blažek

Antonín Blažek

Rok narození: 1941

Bytem: Strachotice

19.3. 2020 - 14:00

kostel Strachotice

Vladislav Bulín

Vladislav Bulín

Rok narození: 1923

Bytem: Znojmo

19.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ludmila Zajícová

Ludmila Zajícová

Rok narození: 1933

Bytem: Znojmo

16.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Kristina Veselá

Kristina Veselá

Rok narození: 1934

Bytem: Plaveč

14.3. 2020 - 13:00

kostel Želetice

Růžena Démková

Růžena Démková

Rok narození: 1937

Bytem: Trnové Pole, DD Skalice

14.3. 2020 - 11:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Bohumil Worbis

Bohumil Worbis

Rok narození: 1937

Bytem: Těšetice

14.3. 2020 - 11:00

kostel Těšetice

Antonín Durajka

Antonín Durajka

Rok narození: 1947

Bytem: Starý Petřín

13.3. 2020 - 13:00

kostel Starý Petřín

Jaroslav Šik

Jaroslav Šik

Rok narození: 1982

Bytem: Hevlín

13.3. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Hrušovany

Anna Březinová

Anna Březinová

Rok narození: 1928

Bytem: Želetice

13.3. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaroslav Blaha

Jaroslav Blaha

Rok narození: 1943

Bytem: Běhařovice

12.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Libuše Řeháková

Libuše Řeháková

Rok narození: 1958

Bytem: Znojmo

10.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Procházka

Zdeněk Procházka

Rok narození: 1949

Bytem: Lančov

9.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Husták

Josef Husták

Rok narození: 1936

Bytem: Moravský Krumlov

7.3. 2020 - 15:00

farní kostel Moravský Krumlov

Bohumil Hebnar

Bohumil Hebnar

Rok narození: 1934

Bytem: Letonice

7.3. 2020 - 14:00

kostel Přímětice

Miroslav Hrubý

Miroslav Hrubý

Rok narození: 1952

Bytem: Miroslav

7.3. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Miroslav

Josef Pacík

Josef Pacík

Rok narození: 1934

Bytem: Valtrovice

6.3. 2020 - 14:30

dům smutku Valtrovice

Josef Trochta

Josef Trochta

Rok narození: 1941

Bytem: Práče

6.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jan Miklovicz

Jan Miklovicz

Rok narození: 1959

Bytem: Suchohrdly u Miroslavi

5.3. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Marie Altenburgerová

Marie Altenburgerová

Rok narození: 1930

Bytem: Olbramkostel

5.3. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Blažena Dufková

Blažena Dufková

Rok narození: 1935

Bytem: Vítonice

5.3. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Milena Jurková

Milena Jurková

Rok narození: 1923

Bytem: Brno

4.3. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Miroslavské Knínice

Miroslav Zbořil

Miroslav Zbořil

Rok narození: 1964

Bytem: Hodonice

29.2. 2020 - 10:00

kostel Hodonice

Michal Juráček

Michal Juráček

Rok narození: 2016

Bytem: Loděnice

28.2. 2020 - 13:00

římskokatolický kostel Cvrčovice

Jaroslav Šmarda

Jaroslav Šmarda

Rok narození: 1931

Bytem: Znojmo

28.2. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Drahomíra Kocábová

Drahomíra Kocábová

Rok narození: 1925

Bytem: Budkovice

28.2. 2020 - 11:45

smuteční síň krematoria Brno

Jiří Čech

Jiří Čech

Rok narození: 1963

Bytem: Jiřice u Moravských Budějovic

28.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zbyněk Oliva

Zbyněk Oliva

Rok narození: 1939

Bytem: Miroslavské Knínice

27.2. 2020 - 14:00

římskokatolický kostel Miroslavské Knínice

Ondřej Štefan

Ondřej Štefan

Rok narození: 1949

Bytem: Jevišovice

24.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Libuše Špillarová

Libuše Špillarová

Rok narození: 1957

Bytem: Hodonice

22.2. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Božice

Miroslav Loprais

Miroslav Loprais

Rok narození: 1947

Bytem: Znojmo

21.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jozef Kučera

Jozef Kučera

Rok narození: 1928

Bytem: Šatov

21.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

MUDr. Bohumila Třímalová

MUDr. Bohumila Třímalová

Rok narození: 1927

Bytem: Znojmo

20.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Josef Kalina

Josef Kalina

Rok narození: 1946

20.2. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Emil Šimša

Emil Šimša

Rok narození: 1933

Bytem: Miroslav

19.2. 2020 - 14:00

evangelický kostel Miroslav

Ludmila Smrčková

Ludmila Smrčková

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

19.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Václav Stehno

Václav Stehno

Rok narození: 1939

Bytem: Hostěradice-Míšovice

15.2. 2020 - 14:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Jiřina Koňariková

Jiřina Koňariková

Rok narození: 1952

Bytem: Jaroslavice

15.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Jaroslavice

Jaroslav Gryč

Jaroslav Gryč

Rok narození: 1955

Bytem: Znojmo

14.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Uherková

Marie Uherková

Rok narození: 1937

13.2. 2020 - 14:00

Jiřice u Miroslavi, kostel

Zdeněk Marek

Zdeněk Marek

Rok narození: 1968

Bytem: Hodonice

13.2. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Marie Möllerová

Marie Möllerová

Rok narození: 1937

Bytem: Jezeřany-Maršovice

10.2. 2020 - 11:45

krematorium Brno

Oldřich Smutný

Oldřich Smutný

Rok narození: 1947

Bytem: Miroslav

8.2. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Hostěradice

Františka Kabilková

Františka Kabilková

Rok narození: 1928

Bytem: Citonice

8.2. 2020 - 13:00

kostel Citonice

Václav Částek

Václav Částek

Rok narození: 1934

Bytem: Jevišovice

8.2. 2020 - 11:00

kostel Jevišovice

Jozef Števica

Jozef Števica

Rok narození: 1943

Bytem: Znojmo

7.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Bedřich Drtílek

Bedřich Drtílek

Rok narození: 1940

Bytem: Moravský Krumlov

7.2. 2020 - 13:00

Ivančice, smuteční obřadní síň

Jan Havlíček

Jan Havlíček

Rok narození: 1948

Bytem: Višňové

4.2. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Kleinhampl

Jiří Kleinhampl

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

4.2. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Vratislav Černý

Vratislav Černý

Rok narození: 1947

Bytem: Ivančice

1.2. 2020 - 10:00

Ivančice, smuteční obřadní síň

Ing. Jan Pelech

Ing. Jan Pelech

Rok narození: 1958

Bytem: Znojmo

31.1. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Leopold Slováček

Leopold Slováček

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

29.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Miloš Boudný

Miloš Boudný

Rok narození: 1942

Bytem: Hodonice

27.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Karel Mikyšek

Ing. Karel Mikyšek

Rok narození: 1947

Bytem: Miroslav

25.1. 2020 - 14:00

Miroslav, evangelický kostel

Patrik Kolenčík

Patrik Kolenčík

Rok narození: 1980

Bytem: Jaroslavice

24.1. 2020 - 14:00

obřadní síň Jaroslavice

Josef Šalomon

Josef Šalomon

Rok narození: 1933

Bytem: Plenkovice

24.1. 2020 - 10:00

kostel Plenkovice

Helena Stehlíková

Helena Stehlíková

Rok narození: 1929

Bytem: Znojmo

23.1. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síń Znojmo

Jarmila Honová

Jarmila Honová

Rok narození: 1945

Bytem: Znojmo

23.1. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeněk Budaj

Zdeněk Budaj

Rok narození: 1958

Bytem: Našiměřice

11.1. 2020 - 14:00

Našiměřice

Mgr. Josef Válek

Mgr. Josef Válek

Rok narození: 1931

3.1. 2020 - 10:00

Hustopeče u Brna, smuteční obřadní síň

Antonín Dušek

Antonín Dušek

30.12. 2019 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Zdeňka Bořilová

Zdeňka Bořilová

30.12. 2019 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo