Provoz naší kanceláře na náměstí Svobody 16 ve Znojmě zůstává zachován. Stavební práce na objektu se našich prostor nedotýkají. Prosíme pozůstalé, aby akceptovali vládní nařízení a dodrželi povolený maximální počet účastníků na posledním rozloučení i pohřbu a s tím spojená další nařízení - mít ve vnitřních prostorách budov nasazený respirátor, zároveň je třeba rovněž nadále dodržovat rozestupy. Doporučujeme upustit od osobních kondolencí (podání ruky aj.). Platí i doporučení pozůstalým, aby zvážili v rámci ochrany svého zdraví uspořádání posledního rozloučení pouze v rodinném kruhu. Do našich kanceláří se ke sjednání pohřbu dostavujte, prosíme, v počtu maximálně dvou osob. V případě umístění pozůstalých v karanténě je možná domluva telefonicky případně elektronickou formou.

Kontakt

Pro doplňkové objednávky nebo objednávky květinových vazeb využijte, prosím, telefonní kontakty nebo e-mailové adresy přímo do kanceláří.
Znojmo tel. 515 225 661, email:  lavora@seznam.cz
Moravský Krumlov tel. 515 322 223, email: pumusil@seznam.cz
Miroslav tel. 515 333 271
Vaše dotazy, sdělení či připomínky můžete napsat osobně panu Musilovi na jeho e-mail: adriatico@seznam.cz, případně můžete pro zaslání své zprávy využít následujícího formuláře. 

Stálá služba 24 hodin denně pro převoz zesnulých
  • 515 225 661
    515 322 223
Provozní doba
  • Pracovní doba našich kanceláří je od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Pobočka v Moravském Krumlově má provozní dobu od 7:30 do 15:00 hodin.

    Po předchozí telefonické domluvě sjednáváme pohřby ve svátky, v soboty i neděle.
Email na majitele Jaroslava Musila

adriatico@seznam.cz

Naše pobočky

Znojmo

Bližší popis pobočky Znojmo včetně mapy kanceláří, provozní doby, telefonních čísel a emailu.

Více informací
Moravský Krumlov

Kancelář je umístěna v přízemí v budově bývalého Domu služeb.

Více informací
Miroslav

Kancelář je umístěna v přízemí budovy bývalého Domu služeb.

Více informací