Pohřební ústav Musil

Soukromá pohřební služba v okrese Znojmo

Pohřební ústav Musil, který byl založen 1. 1. 1990 poskytuje kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo, ale i po celé ČR a EU.

Pohotovostní službu pro převozy při náhlém úmrtí máme nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Po předchozí telefonické domluvě sjednáváme pohřby ve svátky, v soboty i neděle.

Zajistíme veškeré pohřební služby dle přání pozůstalých, včetně: kompletního sjednání pohřbů, tisku parte na počkání, dechové hudby, kopání a výzdoby hrobů, převozu zesnulých, smuteční květinové vazby, živé hudby ve všech obřadních síních v podání profesionálních konzervatoristů /varhany, housle, zpěv/ reprodukované hudby, autobusové dopravy, fotografa, samotnou kremaci bez obřadu, nebo kremaci s občanským či církevním rozloučením ve všech obřadních síních znojemského okresu včetně Hostěradic a Vémyslic.

Naše pobočky

Znojmo

Bližší popis pobočky Znojmo.

Více informací
Moravský Krumlov

Bližší popis pobočky Moravský Krumlov. 

Více informací
Miroslav

 Bližší popis pobočky Miroslav.

Více informací

"Smrt se neřídí našimi plány" (Moriére)

Poctíte-li nás svou důvěrou, můžete se spolehnout, že s maximální pietou a péčí zajistíme důstojný pohřeb Vašeho drahého zesnulého.

Nabízíme kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo,
ale i po celé ČR a EU.

Smuteční obřady

  • Nejbližší obřady
  • Uplynulé obřady
Jiří Ungr

Jiří Ungr

Rok narození: 1943

Bytem: Olbramovice

15.7. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Vémyslice

Marie Grobarčíková

Marie Grobarčíková

Rok narození: 1937

Bytem: Vrbovec

16.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jiří Uttendorfský

Jiří Uttendorfský

Rok narození: 1979

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 08:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Milan Tunka

Milan Tunka

Rok narození: 1952

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Drahomíra Němcová

Drahomíra Němcová

Rok narození: 1927

Bytem: Znojmo

17.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jana Miklová

Jana Miklová

Rok narození: 1967

Bytem: Miroslav

18.7. 2020 - 14:00

Hostěradice, smuteční obřadní síň

Petr Čermák

Petr Čermák

Rok narození: 1949

Bytem: Znojmo

13.7. 2020 - 14:00

Znojmo

Jaroslav Charvát

Jaroslav Charvát

Rok narození: 1927

Bytem: Plaveč

13.7. 2020 - 13:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Ing. Antonín Kubík

Ing. Antonín Kubík

Rok narození: 1932

Bytem: Znojmo

13.7. 2020 - 12:00

Znojmo

Růžena Vaňková

Růžena Vaňková

Rok narození: 1925

Bytem: Bojanovice

11.7. 2020 - 14:00

kostel Bojanovice

Marie Ludvíková

Marie Ludvíková

Rok narození: 1938

Bytem: Žerotice

11.7. 2020 - 14:00

kostel Žerotice

Tomáš Hlavinka

Tomáš Hlavinka

Rok narození: 1931

Bytem: Práče

9.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Františka Bauerová

Františka Bauerová

Rok narození: 1938

Bytem: Znojmo

7.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Eva Šupková

Eva Šupková

Rok narození: 1954

Bytem: Černín

7.7. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo