Pohřební ústav Musil

Soukromá pohřební služba v okrese Znojmo

Pohřební ústav Musil, který byl založen 1. 1. 1990 poskytuje kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo, ale i po celé ČR a EU.

Pohotovostní službu pro převozy při náhlém úmrtí máme nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Po předchozí telefonické domluvě sjednáváme pohřby ve svátky, v soboty i neděle.

Zajistíme veškeré pohřební služby dle přání pozůstalých, včetně: kompletního sjednání pohřbů, tisku parte na počkání, dechové hudby, kopání a výzdoby hrobů, převozu zesnulých, smuteční květinové vazby, živé hudby ve všech obřadních síních v podání profesionálních konzervatoristů /varhany, housle, zpěv/ reprodukované hudby, autobusové dopravy, fotografa, samotnou kremaci bez obřadu, nebo kremaci s občanským či církevním rozloučením ve všech obřadních síních znojemského okresu včetně Hostěradic a Vémyslic.

Naše pobočky

Znojmo

Bližší popis pobočky Znojmo.

Více informací
Moravský Krumlov

Bližší popis pobočky Moravský Krumlov. 

Více informací
Miroslav

 Bližší popis pobočky Miroslav.

Více informací

"Smrt se neřídí našimi plány" (Moriére)

Poctíte-li nás svou důvěrou, můžete se spolehnout, že s maximální pietou a péčí zajistíme důstojný pohřeb Vašeho drahého zesnulého.

Nabízíme kompletní pohřební služby nejen v okrese Znojmo,
ale i po celé ČR a EU.

Smuteční obřady

  • Nejbližší obřady
  • Uplynulé obřady
Vladimíra Weidenthalerová

Vladimíra Weidenthalerová

Rok narození: 1947

Bytem: Přímětice

7.8. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Anna Novotná

Anna Novotná

Rok narození: 1940

Bytem: Želetice 19

7.8. 2020 - 11:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mária Motlová

Mária Motlová

Rok narození: 1938

Bytem: Únanov

7.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Otakar Trochta

Otakar Trochta

Rok narození: 1948

Bytem: Znojmo

Rozloučení v rodinném kruhu

Znojmo

Anežka Plechatá

Anežka Plechatá

Rok narození: 1933

Rozloučení v rodinném kruhu

kostel Oleksovice

Slávka Marková

Slávka Marková

Rok narození: 1930

Bytem: Miroslav

10.8. 2020 - 15:00

římskokatolický kostel v Miroslavi

Josef Pavelka

Josef Pavelka

Rok narození: 1932

Bytem: Křídlůvky

11.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Blažena Peřinová

Blažena Peřinová

Rok narození: 1937

Bytem: Moravský Krumlov

5.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Vémyslice

Marie Bulínová

Marie Bulínová

Rok narození: 1948

Bytem: Únanov

5.8. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. Jana Skoumalová

Mgr. Jana Skoumalová

Rok narození: 1944

Bytem: Znojmo

4.8. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jarmila Danielová

Jarmila Danielová

Rok narození: 1927

Bytem: Višňové

31.7. 2020 - 15:00

kostel Višňové

Marie Cagalová

Marie Cagalová

Rok narození: 1941

Bytem: Znojmo

31.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Eva Benáčková

Eva Benáčková

Rok narození: 1950

Bytem: Dyjákovice

31.7. 2020 - 10:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Mgr. František Mittner

Mgr. František Mittner

Rok narození: 1946

Bytem: Znojmo

29.7. 2020 - 14:00

smuteční obřadní síň Znojmo

Jaromír Melichárek

Jaromír Melichárek

Rok narození: 1957

Bytem: Znojmo

28.7. 2020 - 12:00

smuteční obřadní síň Znojmo